Strona główna    /    Usługi    /    Zabytkowy Mercedes do Ślubu

Zabytkowy Mercedes do Ślubuhttp://www.frajdazjazdy.pl

Zabytkowy-merc.pl to strona, na której mogą Państwo znaleźć swoje wymarzone auto do ślubu. Jest nim Mercedes W111, z 1965 roku. Samochód jest w pełni odrestaurowany i posiada w 100% oryginalny wygląd.

Parę słów historii

W wyniku połączenia dwóch firm samochodowych założonych przez tzw. ojców motoryzacji Karla Benza i Gottlieba Daimlera w 1926r. powstała firma Mercedes o oficjalnej nazwie Daimler – Benz AG z siedzibą w mieście Stuttgart w Niemczech. Po II Wojnie Światowej, w kwietniu 1951 roku, podczas pierwszego salonu samochodowego we Frankfurcie Daimler-Benz zaprezentował swoje nowe pojazdy oznaczone symbolami 220 oraz 300.

Samochód, który znajduje się w naszej ofercie, pochodzi z 1965 roku, a stan zachowania można zakwalifikować do klasy trzeciej według klasyfikacji dla pojazdów zabytkowych.  Nasze auto do ślubu wyposażone jest w 6 cylindrowy, rzędowy silnik o pojemności 2.2L i mocy 110 KM. Auto jest po kompletnej renowacji i posiada 100% oryginalnych części. zwane jest potocznie „skrzydlakiem” i nie bez powodu, ponieważ jak dokładnie się przyjrzeć samochód przybiera taką postać. Tylna część nawiązuje do modnej wówczas linii amerykańskiej charakteryzująca się elegancją i dobrą widocznością. Model ten zyskał swoja popularność dzięki swojej przestronności i wygody.

Tagi: , ,

Galeria zdjęć

  • Zabytkowy Mercedes do Ślubu
  • Zabytkowy Mercedes do Ślubu
  • Zabytkowy Mercedes do Ślubu
  • Zabytkowy Mercedes do Ślubu
  • Zabytkowy Mercedes do Ślubu
  • Zabytkowy Mercedes do Ślubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.