Strona główna    /    Restauracje    /    Enoteka Polska

Enoteka Polska

ul. Długa 23/25
00-238 Warszawa
Tel: +48 (22) 635 55 10
Rodzaj kuchni: włoska, winiarnia
Dzielnica: Śródmieście
http://www.enotekapolska.pl
enoteka@enotekapolska.pl

Enoteka Polska jest wyjątkowym miejscem na winnej i kulinarnej mapie Warszawy, które jest połączeniem restauracji, winiarni oraz specjalistycznego sklepu z winami. Mieści się na warszawskiej Starówce w stylowej kamienicy z XVIII wieku.

Restauracja Enoteka zaczęła swoją działalność w 2009 roku i już zdążyła uzyskać prestiżowe nagrody i wyróżnienia za doskonałą kuchnię, wyjątkowe wina i przyjazną atmosferę.

W restauracji Enoteka przygotowujemy wykwintne dania kuchni włoskiej, które pochodzą z różnych regionów Włoch. Każde danie jest starannie dopracowane przez naszego doświadczonego szefa kuchni. Dania, które są najbardziej doceniane przez naszych Gości to: agnolotti z borowikami i prażoną szynką parmeńską, czarne risotto z krewetką królewską, polędwica wołowa z ziołami, dorada z grilla podawana z pomidorami oraz świeże mule.

Oprócz stałej karty dań, przygotowujemy kilka razy w roku wyjątkowe menu sezonowe (np. dania z kurkami czy dziczyzną), a także menu bazujące na daniach z wybranego regionu Włoch (np. kuchnię piemoncką czy toskańską).

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *