Strona główna    /    Promocje w restauracjach    /    Tydzień 10-04-2012 – 15-04-2012

Tydzień 10-04-2012 – 15-04-2012W wielu miastach z tygodnia na tydzień zmieniają się obowiązujące promocje i dodatkowe rabaty w sklepach, sieciach restauracji czy też barach szybkiej obsługi. Mając informacje na temat aktualnych promocji można bez problemu znaleźć restaurację do urządzenia kolacji we dwoje czy też bar, w którym warto pójść na drinka z przyjaciółmi.

Wyjeżdżając na wakacje do innego miasta warto wiedzieć, gdzie można oszczędzić na pełnowartościowym posiłku podanym w renomowanej restauracji. Dzięki ofertom promocyjnym restauracje nie tylko przyciągają nowych klientów, ale i klienci mają zysk w postaci możliwości poznawania nowych smaków.

W tym tygodniu można znaleźć świąteczne promocje w restauracji Belveder Cafe w Łazienkach Królewskich. W Lany Poniedziałek, czyli 9 kwietnia w godzinach od 12 do 16:30 podawany będzie Brunch Wielkanocny z muzyką na żywo oraz przewidziane zostało podanie wina musującego na powitanie, dostępne będą także bufet wielkanocnych przysmaków, bufet slow food oraz stajca living cooking. Wszystko to w cenie 149 złotych za osobę dorosłą, oraz w cenie 70 złotych za dziecko w wieku 6 do 12 lat.

Obecnie można skorzystać także z promocji w restauracji Capri zlokalizowanej przy ulicy Smolnej 14. Warunkiem jest zakupienie kuponu uprawniającego do zniżki a wtedy za 59 zł otrzymamy kupon na posiłek dla dwóch osób w cenie 120 złotych, za 109 złotych posiłek dla czterech osób o wartości 240 złotych lub w cenie 209 złotych dania dla sześciu osób o wartości 480 złotych. Kupony można nabyć już do poniedziałku i zrealizować do 31 maja 2012 roku.

Wybierając się 9 kwietnia czyli w poniedziałek do restauracji Ujazdowska & Mołdawska na Wydarzenie Ujazdów, którym jest w tym dniu koncert Wojciecha Karolaka oraz Waldemara Kurpińskiego w cenie biletu otrzymamy grzane wino. W restauracji Galicya położonej w Galerii Mokotów na I piętrze, przy ulicy Wołoskiej 12 można znaleźć promocje takie jak : w poniedziałek piwo Tyskie 0,3l z beczki w cenie 3 zł, zaś Tyskie 0,5l z beczki w cenie 5 zł oraz można zjeść pierogi z kapustą i grzybami, wileńskie ze skwarkami i śmietaną w cenie 11,90 zł.

W restauracji Jajo położonej przy ulicy Zgoda 3 można znaleźć promocję dotyczącą Happy Hours, czyli do godziny 16 do godziny 18 niektóre dania w wybranym dniu tygodnia zamówimy taniej. W poniedziałek za 37 złotych dostaniemy dwie porcje grillowanych polędwiczek wieprzowych.

Z okazji otwarcia nowego lokalu Le Cedre 84 przy alei Solidarności 84, zarówno w tej restauracji jak i Le Cedre 61 położonej przy alei Solidarności 61 przy zamówieniu zestawu dla dwóch osób można otrzymać butelkę wina trzeba tylko mieć ze sobą kupon promocyjny dostępny do wydrukowania ze strony internetowej tych restauracji. Promocja trwa do 15 kwietnia.

Natomiast w restauracji 99 położonej przy alei Jana Pawła II 23 można znaleźć promocje nazwaną Finka pozna miłego Pana (lub Panią). Promocja obowiązuje w godzinach od 17 do 20 i dotyczy drinków Finka Limka, Franko Branko, Mango Panko oraz Sexi Finka, które w tych godzinach kosztują 12 złotych. Promocja ważna jest do 15 kwietnia.

We wtorek w Galicya przy zamówieniu porcji krewetek królewskich drugą otrzymamy gratis. W restauracji Jajo we wtorek w cenie 21 złotych zamówimy dwie porcje spaghetti carbonara z bekonem natomiast w środę dwa dania w cenie 25 złotych to tagiatelle z łososiem i szpinakiem w sosie. Promocja na środę w Galicya to placek po zbójnicku z gulaszem z polskiej wołowiny i sosem z leśnych grzybów w cenie 19,90 zł za porcję.

W czwartek w restauracji Jajo obowiązuje promocja na lasagne z sosem bolońskim, za dwa dania zapłacimy 24 złote. W czwartek i w piątek w Galicyi można zjeść świeże mule z Francji w sosie maślano – cytrynowym z Pernod i bazylią lub winem białym i czosnkiem za 39 zł od porcji.

W piątek Galicya oferuje świeżego pstrąga z patelni lub grilla z masłem ziołowym w cenie 21,90 zł. Tego samego dnia w restauracji Jajo w cenie 23 złotych dostaniemy dwa razy penne z kurczakiem w sosie pomidorowym. W sobotę za golonkę z zasmażoną kapustą i ziemniakami z patelni zapłacimy w Galicyi 26 złotych a następnego dnia prawdziwy sznycel zjemy za 15,90 zł.

W niedzielę 15 kwietnia w godzinach od 12:30 do 16:30 w restauracji 99 zjeść można niedzielny obiad wybrany z obiadowego menu lub dostać 20% rabatu na kartę i lampkę, wina musującego dla każdego gościa. W restauracji Kresowiak położonej przy alei Wilanowskiej 43 C można znaleźć niedzielną promocję obowiązującą dnia 15 kwietnia, gdzie za kilogramową golonkę zapłacimy 30 złotych w ramach niedzielnej uczty.

Także niedzielę w promocji restauracji Jajo znajdziemy spaghetti z sosem bolońskim, dwie porcje za 21 złotych. Natomiast od niedzieli do środy obowiązuje w tej włoskiej restauracji promocja na pizze. Przy zamówieniu jednej pizzy otrzymamy drugą gratis pod warunkiem, że nie będzie ona droższa od pierwszej.

Zapraszamy do warszawskich restauracji!

 

 

 

 

 

 

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *