Strona główna    /    Promocje w restauracjach    /    Promocje w restauracjach 23.04.2012 – 29.04.2012

Promocje w restauracjach 23.04.2012 – 29.04.2012Co tydzień można znaleźć ciekawe oferty promocyjne dotyczące każdej z branż w każdym z miast. Najwięcej takich ofert można znaleźć oczywiście w stolicy, ponieważ w tym mieście swoje siedziby ma setki firm. Najbardziej kuszące są zwykle promocje i akcje promocyjne serwowane w restauracjach. Małym kosztem można spróbować wielu wykwintnych dań czy też najeść się od syta w cenie jednego posiłku. Warto sprawdzić jakie promocje czekają w warszawskich restauracjach w nadchodzących dniach.

W niektórych restauracjach można znaleźć oferty specjalne podzielone na dni tygodnia, a w innych na okresy. Warto udać się do restauracji Biosfera, która z okazji nadejścia wiosny oferuje wiele smakowitych dań w kuszących cenach. Biosferę można znaleźć przy alei niepodległości 80 w dzielnicy Mokotów, ale jej wejście usytuowane jest od ulicy Odyńca. Aktualnie można znaleźć w promocji dania takie jak Zielone orzeźwienie w cenie 14 złotych, Minestrone w cenie 14 złotych, Wiwat Sycylia podane za 21 złotych, czy też Przepis na zdrowie w cenie 21 złotych i Zieleniak z kurkami za 30 złotych.

W poniedziałki można znaleźć promocje w Al Pomodoro Bemowo na pizzę. Restaurację Al Pomodoro można znaleźć przy ulicy Szeligowskiego 4. Oferta promocyjna dotyczy pizzy w wypadku, gdy zamawiamy drugą taką samą pizzę będzie ona kosztować równo połowę taniej, ale oferta ważna jest tylko w godzinach do 13 do 16 i dotyczy jedynie pizzy dużej i max. Warto też wiedzieć, że promocja kończy się 31.06.2012 roku.

Za to we wtorek można spróbować prawdziwych chińskich przysmaków w restauracji China Garden położonej przy ulicy Kazachskiej 1, w dzielnicy Wilanów. Lokal ten zaprasza we wtorki w godzinach od 17 do 21 do zjedzenia wszystkiego co tylko się da i popicia smaczną zieloną herbatą Fancy Sencha. Oferta obejmuje skonsumowane potrawy, za które razem zapłacimy tylko 50 złotych od osoby. Jednakże trzeba wcześniej zarezerwować miejsce w restauracji, a także warto wiedzieć, że oferta nie dotyczy dań zamawianych na wynos, napoi i alkoholi.

Natomiast w środy amatorzy dobrego wina powinni udać się do restauracji Kresowiak, którą można znaleźć pod adresem ulica Wilanowska 43 C. Winne środy to okazja, aby zamówić wino na karafki w cenie 30 złotych za litr, co jest nie lada gratką dla osób, które lubią popijać ten trunek do posiłków.

Chcąc zjeść pyszne świeże mule w winie warto udać się do restauracji Five, którą można znaleźć na ulicy Grzybowskiej 5. W czwartki można w niej zjeść właśnie mule podawane w winie za 39 złotych.

Najbliższy piątek to jest 27.04 w restauracji Dom Smaków będzie dniem przekąsek i zakąsek, a także innych małych smaczków. Dom Smaków można znaleźć przy ulicy Stawki 2 czynny od poniedziałku do soboty od 12 do 22, a w niedziele od 12 do 20. Jednakże w piątek nie tylko można znaleźć smakowite przekąski i zakąski w dobrych cenach, ale także w dniach 27,28, i 29 kwietnia rozpoczyna się wielkie grillowanie w długi weekend. Jest to okazja, aby spróbować wielu kulinarnych niespodzianek, jakie przygotuje z tej okazji Dom Smaków.

W pizzerii La Torre zlokalizowanej przy ulicy Wilczej 6 na przykład w sobotę można znaleźć oferty promocyjne takie jak druga pizza za 1/3 ceny czy też zmiana cen pizzy i tak w cenie pizzy średniej można zamówić wersję gigant, a w cenie małej pizzę średnią. Dodatkowo zamawiając dwie pizze gigant do trzech składników i 1,5 l Coca-Coli w lokalu zapłacimy tylko 54,90 zł, a za 2 pizze średnie do trzech składników i 1,5 l Coca – Coli tylko 44,90 zł ta oferta również obowiązuje tylko przy zamówieniu w lokalu. W stałej ofercie można znaleźć też sos do pizzy gratis czy też przy zamówieniu pizzy na telefon dowóz gratis.

W niedzielę można skorzystać z oferty restauracji Moonsfera, którą można znaleźć przy ulicy Wybrzeże Gdańskie 4, czyli w Budynku Centrum Olimpijskiego na 6 piętrze. W tym dniu na klientów tej restauracji czeka wiele atrakcji oraz smaczne promocje.  Jedną z nich jest Menu a’la carte Moonsfera dostępne od godziny 12 do godziny 17, a także szkolenie kulinarne.

Kolejną promocją związaną ze szkoleniem kulinarnym jest możliwość poznania kunsztu kucharzy Moonsfery i przy okazji zamówienie czterech dań z karty menu za jedyne 100 złotych. Tym sposobem w niedziele można podpatrzeć znanych kucharzy w akcji i poznać kilka kulinarnych sekretów. Co tydzień warsztaty odbywają się pod innymi hasłem przewodnim. Tematem najbliższych będzie tematyka zdrowych i lekkich inspiracji kulinarnych. Jest to na pewno gratka dla wszystkich osób dorosłych, ale Moonsfera nie zapomina też o dzieciach. Dla dzieci przewidziane jest w tym dniu set menu w cenie 45 złotych.

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *