Strona główna    /    Promocje w restauracjach    /    Promocje w restauracjach 20.08.2012 – 26.08.2012

Promocje w restauracjach 20.08.2012 – 26.08.2012W najbliższych dniach czekają nas upały, ale też natłok turystów we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych w Warszawie, bowiem taka pogoda sprzyja zwiedzaniu. Jednak nie tylko turyści mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych dla nich promocji w restauracjach, ale też mieszkańcy z powodzeniem codziennie mogą jeść obiad w innym miejscu. Niektóre restauracje wciąż mają grzybowo – leśne menu, inne już powoli przestawiają się na tradycyjne menu, ale nadal można znaleźć wiele pysznych dań czy zestawów lunchowych w wybitnie niskich cenach lub promocjach 2 w 1.

Jeśli ktoś mimo upałów wybierze tradycyjne polskie jadło to powinien udać się na Bracką 18, gdzie można znaleźć restaurację nazwaną po prostu Na Brackiej, w której zjemy nie tylko pyszną golonkę na duszonych śliwkach, ale i dostaniemy zimne piwo 0,5l z beczki gratis. Za to amatorzy indyjskich smaków na lunch w poniedziałek między 12 a  16 powinni wybrać się do Ganesh, gdzie lunch zjemy za 25 złotych. Ganesh znajduje się przy ulicy Wilczej 50/52.

Warsaw Tortilla Factory we wtorek kusi skrzydełkami w cenie 1 zł za sztukę.

Natomiast jeśli ktoś wybierze się tutaj na lunch między 12 a 15 otrzyma aż 30% zniżki na dania takie jak Taco, Burito czy inne specjały kuchni meksykańskiej.

Miejsce to znajdziemy przy Wilczej 46.

Gdy jednak mamy zamiar wybrać się na piwo warto pójść do Domu Smaków, gdzie do każdego zamówionego dzbanka piwa drugi otrzymamy gratis. Dom Smaków mieści się przy ulicy Stawki 2.

Środek tygodnia jest zwykle dniem przełomowym. Jedni mają najwięcej zajęć, a inni czują już nadchodzący weekend. Turyści natomiast zaczynają zwiedzać jak najwięcej, ale warto udać się na lekki obiad do Baru Bojangles w Hotelu Polonia Palace przy Restauracji Strauss, gdzie zjemy smaczne sałatki w promocyjnych cenach już od 20 złotych. Bar ten znajdziemy pod adresem Aleje Jerozolimskie 45.

Wszyscy łowcy deserów powinni w czwartek udać się do restauracji La Bodega przy ulicy Nowy Świat 6/12, gdzie przy zamówieniu dania głównego z karty menu za minimum 40 złotych dostaniemy deser gratis. Natomiast w restauracji La Tomatina wystarczy zamówić na obiad jakiekolwiek danie główne podane w karcie menu, aby otrzymać deser Panna Cota za darmo. Jeśli jednak wolimi meksykański obiad, to Warsaw Tequilla Factory w czwartek zaoferuje nam na przykład Taco za pół ceny, jeśli tylko przyjdziemy po 17 – stej.

W piątek na drinka warto wybrać się do jakiegoś modnego lokalu, ale jednocześnie i załapać na jakąś dobrą promocję.

Na przykład 2 drinki w cenie 1 dostaniemy w Il Sole, miejsce to znajdziemy pod adresem Aleja Jana Pawła II 27.

Jeśli chcemy poczuć odrobinę luksusu podczas zwiedzania Warszawy lub po prostu mamy ochotę na coś bardziej wytwornego warto udać się do Restauracji Ujazdowskiej, którą znajdziemy przy Alejach Ujazdowskich 6a. Gdy wybierzemy się do tego miejsca w grupie co najmniej 4 osób i dokonamy zamówienia w wysokości minimum 35 złotych od osoby dostaniemy butelkę wina gratis.

Rodzinny brunch można zjeść pod Warszawą. Hotel Willa Zagórze położony jest około 3 km od Warszawy. W ofercie znajdziemy promocję Jesz ile chcesz za 39 złotych od osoby dorosłej oraz 19 złotych od dziecka.

A w niedzielę po grzecznym obiadku z rodziną można wybrać się na Truskawkową Fiestę w Open Barze w The Mexican, gdzie płacąc 60 złotych odo osoby można pić bez końca truskawkową Margaritę. The Mexican zlokalizowane jest przy ulicy Zgoda 6.

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *