Strona główna    /    Promocje w restauracjach    /    Promocje w restauracjach 09.07.2012 – 15.07.2012

Promocje w restauracjach 09.07.2012 – 15.07.2012Już w poniedziałek można się udać do restauracji Dom Smaków położonej przy ulicy Stawki 2 w budynku Intraco, bowiem ten dzień w tym lokalu to dzień smaków bawarskich co oznacza do każdego zamówionego dzbanka piwa drugi dodany gratis. Jednak trzeba zwrócić uwagę na warunki promocji, bowiem może nas zaskoczyć iż promocja ta nie wiąże się z kartami rabatowymi, oraz przeznaczona jest tylko do osób korzystających z otwartego bufetu.

Także Pub Przejście, który można znaleźć właśnie w podziemnym przejściu pod Aleją Szucha oferuje poniedziałkowe Happy Hour od godziny 7 do 17 na zimne piwo Królewskie w cenie 0,5l za 5 zł. Z kolei restauracja Strauss zlokalizowana w alejach Jerozolimskich 45 oferuje bogate letnie menu, w którym można znaleźć przysmaki, takie jak Klasyczna sałatka grecka za 25 zł, Sałatka z indykiem za 25 zł czy Sałatkę argentyńską z wołowiną w cenie 39 zł.

Wszyscy amatorzy aromatycznych grzybów we wtorek powinni udać się do Ristorante Repubblica Italiana położonej przy ulicy Francuskiej 44, gdzie otwarty zostanie Sezon Grzybowy.  W lokalu tym będzie można zjeść między innymi Pachnące lasem kurki w śmietanie z dodatkiem groszku cukrowego i świeżego pomidora, podane z bagietką czosnkową w cenie 24,9 zł, Pierożki domowego wyrobu nadziewane borowikami podane w esencji z żurku i świeżego majeranku w cenie 34,9 czy  Ossobucco cielęce podane z sufletem grzybowym z Macedonią z zielonych warzy, młodej marchewki i smażonego borowika za 49,9 zł.

We wtorek także restauracja Bulgaria Magica zaprasza do siebie na zupę z młodych pokrzyw, którą znaleźć można przy ulicy Marszałkowskiej 3/5. Dom Smaków wtorek ogłasza dniem smaków polskich i z tej okazji również dostaniemy dzbanek piwa gratis do zamówionego wcześniej.

W środę także warto udać się do Ristorante Repubblica Italiana, ale tym razem na kieliszek szampana na Francuskiej. Smakowity szampan będzie nas kosztował w cenie 36 zł za kieliszek lub 295 zł za butelkę, a do tego trunku dostaniemy truskawkę lub malinę w złotej kuli.
Smakowite trunki czekają również w Mielżyński Wines Spirits Specialities przy ulicy Burakowskiej 5/7. Wina w promocyjnych cenach, jak na przykład Chateau de Pennautier za 35 zł będą dodatkiem do dań z kurkami w roli głównej, które również będzie można już znaleźć w tej restauracji.

Natomiast w czwartek Dom Smaków kusi nas tym razem dniem smaków kresowych, oraz ciekawą promocją, bowiem zamawiając butelkę wódki 0,5 l otrzymamy butelkę o pojemności 0,7l w takiej samej cenie. Gdy chcemy coś zjeść na lunch warto udać się do restauracji Jajo, którą znajdziemy pod adresem ulica Zgody 3. W czwartek zjemy tu w ramach happy Hours od 16 do 18 Lasagne z sosem bolońskim w cenie 26 złotych za dwie porcje.

 

 

Imprezowy piątek to promocja jaką możemy znaleźć w lokalu Chicago’s, który możemy odnaleźć przy ulicy Żelaznej 41. W ramach tej akcji promocyjnej do każdej setki wódki dostaniemy zakąskę w postaci chleba ze smalcem gratis albo też rabat w wysokości 25% na skrzydełka i potato’s skins. A przenosząc się do Domu Smaków dostaniemy drugą tequilę za pół ceny.

Weekendowa promocja na pizzę zaczyna się w sobotę w restauracji Five Restaurant, która mieści się na ulicy Grzybowskiej 5. Pizza w lokalu oraz w dostawie jest w tym dniu o 20% tańsza. A w Chicagos’s trafimy na happy sobotę, czyli od godziny 15 do 19 napijemy się taniej piwa.

Za to przez cały dzień można skorzystać z nowości, takich jak Truskawki w śmietanowej chmurce w cenie 16 zł czy Orzeźwiający Chłodnik za 13 zł.

 

 

Niedziela to bardzo rodzinny dzień, dlatego też warto wybrać się na brunch z całą rodziną.  Restauracja Boathouse przy Wale Miedzeszyńskim 389 a zaprasza do swojego ogrodu na niedzielny brunch. Cena brunchu to 139 zł dla osoby dorosłej, 49 zł dla dzieci w wieku 7 – 12 lat, dla dzieci poniżej 6 lat- bezpłatnie. Dodatkowo podczas Brunchu obowiązuje 30% rabatu na wina z  nowej karty.

 

 

 

 

Ale także Restauracja 99, którą znajdziemy przy alei Jana Pawła II 23 w godzinach od 12:30 do 16:30 oferuje niedzielny obiad w promocji taniej o 20% na dania z karty.

 

 

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.