Strona główna    /    O nas

O nas

Strona Na Horyzoncie to przede wszystkim miejsce, gdzie można znaleźć wszelkie ciekawe i przydatne informacje o Warszawie, których nie ma w typowych przewodnikach.

Na naszym portalu znajdą Państwo informacje pozwalające zwiedzić Warszawę od jej najciekawszej strony oraz poznać jej najbardziej interesujące zabytki, znaleźć dobre noclegi dla siebie oraz przeczytać aktualności dotyczące wydarzeń kulturalnych w tym mieście.

Wśród informacji jakie można znaleźć na portalu znajdują się także trasy turystyczne, które zainteresują nie jednego turystę.

Portal ma na celu przedstawić najważniejsze informacje dla turystów jak i dla mieszkańców, którzy lepiej chcieli by poznać to piękne miasto, dlatego też na naszej stronie mogą Państwo znaleźć informacje kierowane do wszystkich grup odbiorców, zarówno Warszawiaków jak i osób z innych miast, czy państw.

W odróżnieniu od innych przewodników oraz portali turystycznych na tym mogą Państwo znaleźć informacje od mieszkańców Warszawy, które poprowadzą do nieznanych jeszcze zakątków lub tych rzadko odwiedzanych przez turystów.

W stolicy można nie tylko pozwiedzać, ale także pójść na koncert muzyki chopinowskiej, na koncerty znanych zagranicznych gwiazd, napić się kawy czy też spróbować egzotycznych dań w ciekawie zaaranżowanych restauracjach. Za pomocą tego portalu sami Państwo możecie sprawdzić co czai się Na Horyzoncie, a czeka wiele, ponieważ Warszawa to miasto, które nigdy nie śpi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.