Strona główna    /    Moda i styl    /    Likus Concept Store

Likus Concept Store

ul. Krakowskie Przedmieście 16/18 Oficyna
00-325 Warszawa
Dzielnica: Śródmieście
http://www.likusconceptstore.pl

Restauracja Likus Concept Store jest perełką warszawską na mapie kulinarnej stolicy. Połączenie luksusowego sklepu z nowoczesną restauracją nadaje temu miejscu niezwykły klimat, który zawdzięcza przede wszystkim swoją lokalizacją.  Restauracja i sklep znajduje się w słynnej Łaźni pod Messalką. Należy zwrócić uwagę na menu, które zmienia się wraz z porami roku. Pod jego zapoznaniu uznałam, że muszę skosztować kolorowej sałatki z kwiatami i serem pecorino. Już sama nazwa dania mnie zachęciła do spróbowania.  Minusem restauracji są ceny, które zaczynają się od 30 zł, a czy warto? Czekam na wasze opinie moi drodzy czytelnicy :)

 

Jeśli chodzi o sklep jest on utrzymany w minimalistyczny sposób. Wszystko jest przejrzyste i surowe. Jest to miejsce dla miłośników wydawania sporej sumy pieniędzy na luksusowe i unikatowe rzeczy. Zastaniemy tam marki takie jak: Dsquared 2, Lanvin, Diesel Denim, Viktor & Rolf, Paul Smith i wiele innych znanych marek. Można by powiedzieć, że miejsce ocieka luksusem  :)

Moim zdaniem super połączenie fashion concept z eskluzywną restauracją, w której rozpieszcza nasze podniebienie szef kuchni Arkadiusz Janczark.

Tagi: , , ,

Galeria zdjęć

  • Likus Concept Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *