Strona główna    /    Hotele    /    Holiday Inn

Holiday Inn

ul Złota 48/54
00-120 Warszawa
Tel: +48 (22) 697 39 99
Dzielnica: Śródmieście
http://www.orbis.pl/holiday-inn
holiday@orbis.pl

Hotel Holiday Inn Warszawa mieści się w samym w centrum Warszawy, w niedalekiej odległości od Pałacu Kultury i Nauki i Dworca Centralnego jak również w sąsiedztwie biur międzynarodowych korporacji takich jak: ACCENTURE, AON, AT KEARNEY, ALSTOM, ERNST & YOUNG,NOKIA, GENERAL ELECTRIC, KIMBERLY-CLARK, THE WORLD BANK.

Na przeciwko hotelu znajduje się nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks Złote Tarasy. Oprócz możliwości zrobienia zakupów można również spędzić miło czas w jednej z licznych restauracji lub kawiarni, kinie, klubach muzycznych (Hard Rock Cafe, Akwarium) bądź w klubie fitness. Holiday Inn Warszawa jest idealnym miejscem do  organizacji spotkań, różnego rodzaju imprez biznesowych i okolicznościowych.

W ofercie hotelowej są również funkcjonalne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjno – bankietowe o łącznej powierzchni 522 m2 z dostępem do Internetu (cześć sal posiada naturalne oświetlenie) oraz sześć małych sal konferencyjnych, które wyposażone są w stanowiska do serwowania kawy i herbaty, przeznaczonych do organizacji mniejszych spotkań biznesowych, rozmów kwalifikacyjnych lub szkoleń.

Tagi: , , , , ,

Galeria zdjęć

  • Holiday Inn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *