Strona główna    /    Aktualności    /    Wolf Bracka Luksusowy Dom Handlowy

Wolf Bracka Luksusowy Dom Handlowy

ul.Bracka 9
00-502 Warszawa
Dzielnica: Śródmieście

Powstanie długo oczekiwanego luksusowego domu towarowego Wolf Bracka wywołało wśród mieszkańców mieszane uczucia. Pamiętam jak zobaczyłam po raz pierwszy budynek i powiedziałam „WoW”, wreszcie będzie pierwsze elitarne miejsce, w którym zastaniemy same światowe marki. Owszem sam design budynku jest nieszablonowy i innowacyjny. Usytuowane na czterech piętrach butiki to same światowe firmy takie jak: Gucci, Yves Saint Laurent, Lanvin, Giorgio Armani. Bottego Veneta, Diesel (oferujący eksluzywną linię Diesel Black Gold). Co więcej w Likus Concept Store znajdziemy kolekcję :Balmain, Viktor &Rolf, Michael Kors, Maison Martin Margiela, Ring Silent, John Galliano, Rick Oewns. Osobiście czekałam na butik Alexandra McQuenna i Jimmy Choo, którego buty są niepowtarzalne.

Niestety jest to już półka dla osób zamożnych. Ceny są astronomicznie wysokie i chyba na jedną parę butów musiałabym oszczędzać z pół roku :) Jedynie co to mogę nacieszyć swoje oko na dzień dzisiejszy.

Wiadomo, że za wielką modą nie idą tylko ubrania i buty ale i również aranżacja wnętrza. Zapraszam was do podpatrzenia kapitalnych wzorów i stylizacji, które pozwolą z gustem urządzić mieszkanie. Pomogą wam w tym znane marki : Fendi Home, Missoni Home, Armani Casa, Manooi, Flexform, Pastoe, Barovier & Taso.

Dla najmłodszych są przygotowane specjalne kolekcje takie ja: Stella McCartney Kids, Gucci Kids, Lanvin Petie. Ubranka są bajeczne i pełne uroku:)

Dopełnieniem jest lokalizacja budynku, który usytuowany jest przy samym Placu Trzech Krzyży.Miejsce znane z wielu kameralnych i znanych restauracji oraz topowych butików.

Zapraszam was do dodawania opinii czy takie miejsce jest potrzebne w Warszawie? i jakie macie odczucia co do samego miejsca?

Miłego dnia

B.

 

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *