Strona główna    /    Rozrywka    /    Sport    /    UCSiR – Basen Koncertowa

UCSiR – Basen Koncertowa

ul. Pileckiego 122
02-781 Warszawa
Tel: +48 (22) 334 62 12
Dzielnica: Ursynów
http://www.ucsir.pl
sekretariat@ucsir.pl

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji jest aktywnie rozwijającym się ośrodkiem sportu i rekreacji. Swoją działalność prowadzi na Ursynowie od 1998 roku.

Centrum posiada trzy kryte pływalnie, trzy studia fitness, zespoły otwartych boisk m.in. piaszczyste boiska do siatkówki plażowej, korty tenisowe i dwie hale sportowe, w tym jedną o charakterze widowiskowo-sportowym z widownią na 2 tysiące miejsc.

UCSiR jest jednostką organizacyjną Miasta Stołecznego Warszawy, której głównym założeniem jest promowanie sportu i aktywnego spędzania czasu wśród mieszkańców Warszawy. Centrum tworzy posiada ofertę zajęć rekreacyjno-sportowych oraz rehabilitacyjnych, jest również organizatorem licznych imprez rekreacyjno-sportowych dostępnych dla wszystkich.

VN:F [1.9.22_1171]

Oceń ten wpis

Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Tagi: , , , ,

Galeria zdjęć

  • UCSiR – Basen Koncertowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI