Strona główna    /    Rozrywka    /    Kino

Wyszukiwarka po dzielnicach

Kino

Multikino Wola

Multikino jest jednym z największych operatorów multipleksów w Polsce. Na terenie Polski znajduje się obecnie 21 nowoczesnych multipleksów z 186 ekranami i 42 tysiącami miejsc.

więcej

Kino Wisła

Kino Wisła jest jednym z najstarszych kin w Warszawie. Zostało otwarte w roku 1959. Kino znajduje się na Placu Wilsona w centrum Żoliborza. Jest członkiem Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Europa Cinemas, należy również do sieci NoveKino, tworzonej przez Instytucję Filmową Max-Film S.A.

więcej

Multikino Ursynów

Multikino to jeden z największych operatorów multipleksów w Polsce i niekwestionowany lider aktywności pozafilmowych. Na terenie Polski działa obecnie 21 nowoczesnych multipleksów z 186 ekranami i 42 tysiącami miejsc.

więcej

Kino Muranów

Kino Muranów zostało wybudowane po II wojnie światowej w Śródmieściu Warszawy na Muranowie, u zbiegu ul. Andersa i al. Solidarności. Przed kinem, na skwerze Batalionu AK Wigry, znajduje się zabytkowa fontanna z 1866. Jest kluczowym kinem firmy dystrybucyjnej Gutek Film.

więcej

Multikino Złote Tarasy

Multikino jest jednym z największych operatorów multipleksów w Polsce i niekwestionowany lider aktywności pozafilmowych. Na terenie Polski działa znajduje się 21 nowoczesnych multipleksów z 186 ekranami i 42 tysiącami miejsc.

więcej

Kino Luna Centrum Artystyczne

Kino Luna jest miejscem kulturotwórczym, inicjującym projekty artystyczne, integrujące środowiska artystyczne, a także promujące kulturę niekomercyjną. Pierwszy seans w Kinie Luna był grany 22 lipca 1962 r. Od tego czasu w Lunie miały miejsce liczne premiery, przeglądy i festiwale.

więcej

Kino Kultura

Kino Kultura jest jednym z najbardziej rozpoznawanych kin w Stolicy. Jest miejscem studentów, ludzi sztuki, kultury, a przede wszystkim filmu. Znajduje się w pięknym miejscu, w samym sercu Stolicy, przy Krakowskim Przedmieściu, jest jednym z niewielu nowoczesnych arthousowych kin w Polsce.

więcej

Kinoteka

Kinoteka znajduje się w Pałacu Kultury i Młodzieży w samym sercu Warszawy. Jest połączeniem tradycji i atmosfery lat 50tych, historii powojennej Warszawy z nowoczesnością, która spełnia najwyższe standardy sal projekcyjnych.

więcej

Cinema City Sadyba

Kino Cinema City Sadyba i IMAX Warszawa znajdują się w centrum handlowo-rozrywkowym Sadyba Best Mall. Kino posiada 12 sal oraz jedną salę kinową IMAX – w sumie około 3000 miejsc. Sale są przystosowane dla widzów niepełnosprawnych.

więcej

Cinema City Promenada

W Cinema City Promenada (wcześniej Ster Century) mieści się 13 klimatyzowanych sal różnej wielkości – od 123 do 404 foteli, w sumie 2849 miejsc. Ekrany najwyższej jakości i najnowocześniejszy system dźwiękowy – Dolby SR, Dolby Digital, DTS i Dolby Surround EX dają perfekcyjny efekt oglądania filmów.

więcej

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI