Strona główna    /    Restauracje    /    Chłopskie Jadło

Chłopskie Jadło

pl.Konstytucji 1
00-647 Warszawa
Tel: +48 (22) 339 17 17
Rodzaj kuchni: polska
Dzielnica: Śródmieście
http://www.chlopskiejadlo.pl
restauracje@chlopskiejadlo.pl

Chłopskie Jadło jest siecią restauracji w stylu skansenu w którym autentyczne wnętrza chłopskich izb z pięknymi starymi piecami, kominkami, drewnianymi ławami i łóżkami przenoszą Gości w świat bogatego chłopstwa polskiego.

We wszystkich restauracjach „Chłopskie Jadło” zwyczajem jest powitalny poczęstunek z krojonego wiejskiego chleba w grube pajdy, smalcu z jabłkiem, czosnkiem i majerankiem, a także prawdziwego wiejskiego twarogu ze szczypiorkiem i czarną solą, który serwowany jest do każdego stołu.

Nasi goście mogą spróbować prawdziwej kuchni chłopskiej i ziemiańskiej opartej na tradycyjnych polskich daniach takich jak chleby wiejskie własnego wypieku.Ziobro z wieprza, bigos i zupa Bielucha oraz ręcznie lepione pierogi. Organizujemy imprezy okolicznościowe, bankiety, catering na imprezach masowych.

VN:F [1.9.22_1171]

Oceń ten wpis

Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Tagi: , , , , ,

Galeria zdjęć

  • Chłopskie Jadło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI