Strona główna    /    Restauracje    /    Restauracja Amber Room

Restauracja Amber Room

Aleje Ujazdowskie 13
00-567 Warszawa
Tel: +48 (22) 523 66 64
Rodzaj kuchni: polska
Dzielnica: Śródmieście
http://www.amber-room.pl
recepcja.palac@twe.com.pl

Restauracja Amber Room znajduję się w Pałacu Sobańskich, który jest także siedzibą Klubu Polskiej Rady Biznesu. Restauracja powstała z inicjatywy Jana Wejcherta i od września 2009r. została udostępniona nie tylko Członkom Klubu.

Zasadniczym powodem tej decyzji było umożliwienie odwiedzenia tego szczególnego miejsca wszystkim osobom, które doceniają najwyższą jakość i kreatywność kulinarną. Amber Room specjalizuje się przede wszystkim w kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu, stosując światowe trendy kulinarne.

Na co dzień, wyjątkowym powodzeniem w Amber Room cieszy się serwowany w tygodniu między 12.00 a 15.00 biznes lunch.  Z menu który zmieniane jest codziennie, mamy do wyboru przystawkę, główne danie i deser ( 79zł). Poza sezonowym menu a la carte, restauracja posiada w ofercie 7 daniowe menu degustacyjne, menu zasiadane i bufetowe na specjalne imprezy,a także catering zewnętrzny.

VN:F [1.9.22_1171]

Oceń ten wpis

Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Tagi: , , , , ,

Galeria zdjęć

  • Restauracja Amber Room

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI