Strona główna    /    Aktualności    /    Pink Freud w Hydrozagadce

Pink Freud w Hydrozagadce12 kwietnia w Hydrozagadce o godz. 21.00 wystąpi grupa Pink Freud. Po półrocznej przerwie od występów grupa wraca z nowym materiałem. W czasie swojej przerwy zespół nabierał doświadczenia oraz szlifował formę za granicą. Odwiedził m.in. Japonię, Francję, Szwecję, Rumunię i Węgry.

Zimą zespół wyjechał w polskie góry by w odizolowaniu od cywilizacji skupić się na muzyce. Grupa skupiła się tym razem na krótszych i skondensowanych utworach w których to pasja i energia wykonania mają wyjątkowe znaczenie. Najciekawsze z nich usłyszymy na nowej płycie i na koncertach, które zaczynają się już w kwietniu.

Do powstania albumu przyczyniło się dwóch znanych producentów Roli Mosiman i Marcin Cichy („Skalpel”). Pierwszy był odpowiedzialny za nagranie, drugi za mix i mastering. Za projekt graficzny odpowiada wieloletni współpracownik Pink Freud i Wojtka Mazolewskiego – Adam Kamiński.

Ceny biletów:
w przedsprzedaży – 30 zł
na wejściu – 35 zł

VN:F [1.9.22_1171]

Oceń ten wpis

Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI